Szkoła Podstawowa nr 3 w Głuszycy

 

 58-340 Głuszyca

 ul. Kolejowa 8

 tel./fax 748456376

 

sp3@gluszyca.pl
  • Kalendarium

    Czwartek, 2024-02-22

    Imieniny: Małgorzaty, Marty

  • Statystyki

    • Odwiedziło nas: 377700
    • Do końca roku: 313 dni
    • Do wakacji: 120 dni
  • Kartka z kalendarza

Wychowawcy i nauczyciele

Nauczyciele uczący w Szkole Podstawowej nr 3

w roku szkolnym 2023/2024

Dyrektor szkoły- mgr Dorota Hałas

Wicedyrektor- mgr Joanna Świetlicka

L.P

Nauczyciel

Nauczany przedmiot

Wychowawca

1.         

mgr Marzena Luborak

wychowanie przedszkolne i edukacja wczesnoszkolna

01

2.         

mgr Natalia Szulc

wychowanie przedszkolne i edukacja wczesnoszkolna

02

3.         

mgr Janina Brzezińska

edukacja wczesnoszkolna  

IA

4.         

mgr Grażyna Bulka

edukacja wczesnoszkolna, pedagog specjalny

I B

5.         

 mgr Sławomira Szymczak

edukacja wczesnoszkolna, n-el współorganizujący pracę uczniów kl. V A

IIA

6.         

mgr Agnieszka Materowska

edukacja wczesnoszkolna,  rewalidacja, nauczyciel współorganizujący pracę uczniów klasa I B

IIB

7.         

mgr Anna Waligóra

edukacja wczesnoszkolna

IIIA

8.         

mgr Anna Pelczarska-Halweg

edukacja wczesnoszkolna,   wdż

III B

9.         

mgr  Monika Kaczur

język angielski

IV A

10.       

mgr Ewa Sejda

język polski,  świetlica

IV B

11.       

mgr Agnieszka Bystrzycka

historia, WOS

VA

12.       

mgr Ewelina Korba

muzyka, świetlica, doradztwo zawodowe

V B

13.       

mgr Marta Stępień

język polski

VIA

14.       

mgr Elżbieta Sokołowska

 matematyka

VI B

15.       

mgr Mariola Kierat

język niemiecki, biblioteka

---------

16.       

mgr Elżbieta Zglejszewska

wychowanie  fizyczne, instruktor pływania

VII

17.       

mgr Marta Borowiec

język polski

VIII

18.       

mgr Anna Burek

język angielski

---------

19.       

mgr Joanna Pałys

chemia, geografia

----------

20.       

mgr Wiesław Kmiecik

fizyka, informatyka, EDB

-------------

21.       

mgr Joanna Świetlicka

biologia, świetlica

-------------

22.       

mgr Agnieszka Jerzyk-Szymańska

przyroda, biologia ,technika

 -------------

23.       

mgr  Dorota Skrabka

matematyka

----------

24.       

mgr Małgorzata Załęska        

plastyka, świetlica

--------------

25.       

mgr Krzysztof Drzygała

wychowanie fizyczne, instruktor pływania

------------

26.       

mgr Radosław Zychal

 wychowanie fizyczne, instruktor pływania

--------------

27.       

mgr Agnieszka Pingot-Leszko

pedagog, terapia pedagogiczna

-----------

28.       

mgr Beata Tarasiuk

religia

------------

29.       

mgr Ks. Adam Makiel

religia

------------

30.       

mgr Ks. Jakub Klimontowski

religia

-----------

31.       

mgr Alicja Kmiecik

logopeda

----------

32.       

mgr  Kamila Literska

psycholog

 

33.       

mgr  Ewa Olczyk

nauczyciel współorganizujący pracę uczniów klasa VI A, pedagog specjalny

----------

34.       

mgr Bożena Wardawy

nauczyciel współorganizujący pracę uczniów II B, V B, VII A

-----------

35.       

mgr Kinga Grabowska

nauczyciel współorganizujący pracę uczniów- oddział przedszkolny, rewalidacja

----------

36.       

Joanna Kubicka

nauczyciel współorganizujący pracę uczniów IB, III B, IV A,       V A

---------

 

 

Nauczyciele – wychowawcy  w roku szkolnym 2023/2024

 

         L.P

WYCHOWAWCA

KLASA

1.                

mgr Marzena Luborak

01

2.                

mgr Natalia Szulc

02

3.                

mgr Janina Brzezińska

IA

4.       

mgr Grażyna Bulka

IB

5.       

mgr Sławomira Szymczak

IIA

6.       

mgr Agnieszka Materowska

II B

7.       

mgr Anna Waligóra

IIIA

8.       

mgr Anna Pelczarska-Halweg

III B

9.       

mgr  Monika Kaczur

IVA

10.   

mgr Ewa Sejda

IVB

11.   

mgr Agnieszka Bystrzycka

VA

12.   

mgr Ewelina Korba

VB

13.   

mgr Marta Stępień

VIA

14.   

mgr Elżbieta Sokołowska

VIB

15.   

mgr Elżbieta Zglejszewska

VII

16.   

mgr Marta Borowiec

VIII

 

Pedagog szkolny- mgr Agnieszka Pingot-Leszko

Logopeda –mgr Alicja Kmiecik

Psycholog- mgr Kamila Literska

Pedagog specjalny- mgr Grażyna Bulka,

                                           mgr Ewa Olczyk

Terapia pedagogiczna- mgr Agnieszka Pingot-Leszko                                    

Biblioteka szkolna- mgr Mariola Kierat

                                          mgr Marta Borowiec