Szkoła Podstawowa nr 3 w Głuszycy

• Statystyki

• Kartka z kalendarza

DZIEŃ BABCI I DZIADKA W ODDZIALE 0A

W zimowy styczeń wpisane są szczególne dni, które wzbudzają ogromne, radosne emocje. To oczywiście święto Babci i Dziadka.

Dziadkowie to wielki skarb dla wnuków, oni czynią ich dzieciństwo bardziej pełnym, udanym i szczęśliwym. Babcia i dziadek mają zawsze dla nich czas, umieją pocieszyć, są cierpliwi, zawsze rozumieją ich dziecięce rozterki, ale przede wszystkim bezgranicznie je kochają.

Dlatego, w podzięce za ich wielkie serce, w dniu 11 stycznia w oddziale przedszkolnym 0A odbyło się uroczyste spotkanie. Dzieci z wielkim zaangażowaniem przygotowały występ artystyczny. Na koniec wszystkie wnuczęta obdarowały swoich bliskich własnoręcznie przygotowanymi prezentami. Goście ze wzruszeniem patrzyli na swoje pociechy i brawami dziękowali za występy. Dopełnieniem uroczystych spotkań był słodki poczęstunek. Atmosfera była uroczysta i pełna radości. Nasze święto Babci i Dziadka to dzień wspólnej zabawy, uśmiechów i wzruszeń.

Autor: Marzena Luborak